2023-09-25 20:32  -  AS ABK AKFON LUBLIN

Trener Szawracki mistrzem Polski !!!

Trener Łukasz Szawracki wraz z zawodniczkami Salosu zdobył złoty medal na Ogólnopolskich Igrzyskach Salezjańskich, ktore w dniach 22-24 września zostały rozegrane w Kielcach. Drużyna wygrała zawody w kategorii A (do lat 17).
Tytuł najlepszej Salezjańskich drużyny w Polsce to kolejny w tym roku sukces trenera po tym jak w maju z tym samym zespołem na turnieju we Włoszech zdobył tytuł najlepszej drużyny w Europie 🙂
W Kielcach zagrał również zespół prowadzony przez Patrycję Ciupę. Jej podopieczne rywalizowały w kategorii B (do lat 15), gdzie zajęły 5 miejsce.
Gratulujemy wyników i wracamy do treningów w naszej akademii - dziś trenują zarówno Jakubowice jak i Lublin 🙂 A w piątek odbył się pierwszy trening z nową trenerką 😉